utorok 3. marca 2015

Recenzia na mydlá z farmy

Ahoj :)

Dnes to bude recenzia na mydlá z farmy.
Mám tu 3 mydlá a jeden balzam na pery.Nemám fotky mojich mydiel tak tu čo budú fotky tak sú z ich stránky.Tak teda poďme na to !

Ako prvé tu mám Žihľavové mydlo.
Objednala som ho pre maminu lebo je na staršiu pokožku. Mojej mamine veľmi nevyhovuje.Keď sa s ním umývala tak sa celá vyhádzala ale zas na druhej strane moja starká je s ním nadmieru spokojná.Vonia tak jemne nie silno a hlavne je tam cítiť tá žihľava dvojdomá.Mne to mydlo úplne vyhovuje som s ním spokojná.Pomohol mi aj s mojimi zádermi na rukách ktorých mám veľmi veľa.Keď som ho začala používať tak som mala tie zádery a moje ruky boli veľmi vysušené.No keď som ho používala tak moje ruky boli zrazu hydratované a neboli vôbec suché tak ako pred tým.Ako druhé tu mám mydlo Ružové drevo.
Toto mydlo som si objednala pre seba.Odrezala som si z neh kúsok a začala používať.Som s ním veľmi spokojná. Úplne mi vyhovuje vôbec som sa po ňom nevyhádzala. Vôňou mi pripomína levanduľu ale je z kríčkovej ruže.Úžastne hydratuje pokožku.Keď sa s ním umyjete máte nádherne voňavú pokožku.No a ako posledné tu mám Zimné mydlo.

Toto mydlo som si objednala tiež pre seba.Začala som ho používať ako prvé a som s ním nadmieru spokojná cítim tam hlavne škoricu ktorá je tam pridaná.Úžastne po ňom vonia pokožka.Po umytí je pokožka hydratovaná a netreba na ňu dávať žiadne telové mlieka ani nič podobné.Kúsky škorice v tomto mydle slúžia aj ako dobrý peeling.Mydlo je svojim zložením vhodné na chladné dni, kedy pomáha prehrievať telo.Úplne to splnilo hneď prvý deň som si ho veľmi obľúbila.A máme tu už iba balzam na pery.
Je úplne úžasný som s ním veľmi spokojná.Moje pery hybratoval čo sa nme ešte pri žiadnom balzame nestalo.Veľmi často sa mi stávalo že som mala suché alebo popukané pery.Odvtedy ako používam tento balzam sa mi to nestalo.


No a nakoniec by som to chcela celé zhrnúť :)
-tieto mydlá sú úplne úžasné som s nimi veľmi spokojná
-úpne úžasne hydratujú pokožku
-némám k nim žiadne mínusy
-balzam tiež hydratuje čo sa mi stalo asi tretí krát
-personál je tam naozaj ochotný a milí
-balík vám príde do jedného dňa pokiaľ bývate vo Zvolene
-celkovo som s tým všetkým spokojná
-majú tam veľký výber mydiel aj balzamov na pery
- keď som začala používať tieto mydlá chcela som vyhodiť všetky sprchové gély pretože sú úplne úžasné a nemajú ani štvrtinu chemikálií čo majú sprchové gély
Tu je link na ich e-shop : http://www.mydlozfarmy.sk/eshop/
Tak to by na dnes bolo všetko :)
To Pravé DNA


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára